Eskişehir İmar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi  Kent Beton Malzemeleri Üretim Tesisleri olarak 27.07.1990 yılında Eskişehir'de faaliyetlerine başlamıştır. Eskişehir İmar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi şehrimizin ve gerektiğinde civar il ve ilçelerin alt ve üstyapı inşaatında gereksinim duyduğu, duyabileceği Beton ve Betonarme elemanlarının üretimi, pazarlaması, gerektiğinde uygulamalı olarak alt ve üst yapı işlerinin yapılması amacıyla kurulmuştur.

TSE standartlarında üretilen alt ve üst yapı ürünlerimiz müteahhitlere, kooperatiflere, kamu kurum ve kuruluşlarına satışa sunulmaktadır. Tesisimizde bir çok alt ve üst yapı malzemelerinin yanı sıra  çevre tanzim elemanları  da üretilmektedir.

VİZYONUMUZ

Değişen ve gelişen dünya şartlarında kaliteli ürün ve hizmet üretmek, örnek, önder ve çevreci bir kurum olarak sektörde yer almak.

MİSYONUMUZ

Ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çevremiz için değer yaratan bir kurum olmak.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini, yönetimlerini ve  sistemlerini tüm süreçlerde Kalite & Çevre Yönetim Sitemi’ne uygun hale getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, tüm personele özümsetmek ve risk kontrolünü arttırmaktır.

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi biçimde belirleyerek, eğitimli çağdaş personelimizle ilgili taraflara uygun ürün ve hizmet üretimini Kalite & Çevre Yönetim Sitemi şartlarına uygun olarak sürekli karşılamak.